Акумуляторні батареї серії STAR TRUCK випускаються вітчизняним акумуляторним заводом «ВОЛЬТАЖ». Відпрацьована технологія виготовлення активних мас для решіток з використанням волоконних мас дозволяє попередити осипання та значно збільшує ресурс напрацювання батареї. Батарея поєдную в собі декілька факторів:
- довговічний ресурс (середній термін експлуатації до 3 роки)
- помірний ціновий сегмент
- високу енерговіддачу 1250 (EN)
- продаж напрямую від виробника
Габаритні розміри, не більше, мм: 513х223х223
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 190 А·ч |
| Пусковой ток | 1250 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "3" (+ сверху) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Длина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 223 мм |
| Вес | 43 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 1914ML |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Star |
Информация для заказа
- Цена: 6 200 ₴


