Акумуляторні батареї серії SUPER TRUCK випускаються вітчизняним акумуляторним заводом «ВОЛЬТАЖ». Відпрацьована технологія виготовлення активних мас для решіток з використанням волоконних мас дозволяє попередити осипання та значно збільшує ресурс напрацювання батареї. Батарея поєдную у собі декілька факторів:
- довговічний ресурс (середній термін експлуатації 3 роки)
- помірний ціновий сегмент
- високу енерговіддачу 850 (EN)
Габаритні розміри, не більше, мм: 353х175х190
Модель доступна у сухозарядженому стані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Пусковой ток | 900 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Длина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Код запчасти | 9009M |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴


