Акумуляторні батареї серії SUPER TRUCK випускаються вітчизняним акумуляторним заводом «ВОЛЬТАЖ». Відпрацьована технологія виготовлення активних мас для решіток з використанням волоконних мас дозволяє попередити осипання та значно збільшує ресурс напрацювання батареї. Батарея поєдную у собі декілька факторів:
- довговічний ресурс (середній термін експлуатації 3 роки)
- помірний ціновий сегмент
- високу енерговіддачу 1350 (EN)
Габаритні розміри, не більше, мм: 518x239х239
Модель доступна у сухозарядженому стані.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 190 А·ч |
| Пусковой ток | 1350 А |
| Обслуживание | Малообслуживаемый |
| Полярность | "4" (+ снизу) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Длина | 518 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Высота | 239 мм |
| Вес | 50 кг |
| Страна производитель | Украина |
| Код запчасти | 2114RM |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 7 600 ₴


