Танкова акумуляторна батарея 12СТ-85Р призначена для пуску двигуна та живлення електрообладнання спеціальних машин, категорії «А».
Габаритні розміри, мм: 581х243х238.
Стартерний струм розряду при температурі електроліту спочатку розряду мінус 30°C - 400 А
Маса без електроліту, кг: 54.
Маса з електролітом, кг: 65.
Номінальна напруга, В: 24.
Номінальна ємність при 20-годинному режимі розряду: 85 А*год.
Продаж напряму від виробника.
Гарантія 24 місяці!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 581 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Высота | 243 мм |
| Вес | 65 кг |
| Пусковой ток | 400 А |
| Емкость аккумулятора | 85 А·ч |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Применение по типу | Другие |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴





